Hakkımızda

Hakkımızda

2015 yılında iletişim teknolojilerini kullanarak müşterilerine en iyi çözümleri sunmak ilkesiyle yola çıkan ETE Medikal; veteriner ve beşeri medikal pazarında kısa zamanda yüksek müşteri memnuniyeti ile sektörün söz sahibi firmaları arasındaki yerini almıştır.

X-ray, ultrason, endoskopi gibi dijital görüntüleme cihazları, medikal malzeme ve aksesuarların yurt içindeki tüm noktalara kolay ve hızlı bir şekilde temin edilmesini sağlayan ETE Medikal, sektörünün lider firmaları Rayence ve Kruuse’un da, Türkiye distribütörlüğünü yapmaktadır. Aynı zamanda satışı yapılan ürünlerin satış ve sonrası teknik servis hizmetlerini kendi bünyesindeki deneyimli kadrosu ve son teknoloji ekipmanları ile vermektedir.

MisyonDonanımlı ve eğitimli kadrosuyla dinamik bir kurum olarak; mükemmel hizmet kalitesi sunmak, dünyadaki gelişmeleri yakından takip ederek bu doğrultuda müşterilerin ihtiyaç ve sorunlarına akıcı ve pratik çözümler üretmektir.

VizyonMüşteri memnuniyetini, kaliteyi, ekip çalışmasını, profesyonel yönetim anlayışını esas alarak, tüm müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda tıbbi ürün ve cihazların satış ve sonrası hizmetlerini en uygun şekilde sağlayarak sektörün lider kuruluşu olmaktır.


Bu kategoride ürün bulunamadı.